Uncategorized @et

MDSC Systems lansseeris uue brändi MARU DEFENCE

MDSC Systems lansseeris maikuus uue brändi MARU DEFENCE, mis koondab kõik Maru Grupi sõjalised ja kaitsetooted ja -teenused ühe brändi alla.

Alates tipptehnoloogiast kuni uuenduslike lahendusteni – Maru Defense pakub kõike, mida vajate, et püsida kaitsemaailmas eesotsas.

Maru Defence süsteem võimaldab transportida kaitseteenistusi operatiivselt – minutitega – kaitsetegevuse lähedusse ning koondada kõik kaitsetaktikalised vajadused sinna, kus need varem polnud teostatavad, luues võimalused uute kaitsestrateegiate ja uuenduste elluviimiseks. Meie treilerisüsteemidest valmivad kiiresti võitlusväljadele haiglad, baasid, tagalad, taktikalise juhtimisekeskused jne. Neid on lihtne liigutada ühest punktist teise vastavalt vajadusele.

Meie mobiilsed süsteemid on pidevalt arenev tööriistakast, mille abil saame testida ja arendada infrastruktuuri- ja teenuslahendust eesmärkide saavutamiseks, olenemata sellest, kui keerulised või ebatavalised need on.

Maru Defence süsteemid toetavad kaitsevõimet, suurendades kaitseväe turvatunnet, tagades turvalisuse esmaabi- ja taastusrajatiste, toidu- ja laskemoonavarudega.

Rohkem infot leiab www.marudefence.com