Meditsiinilahendused

Projekteerime ja toodame täisfunktsionaalseid mobiilseid lahendusi, kus on võimalik läbi viia patsiendi kontrolli ja spetsiifikale vastavat haiguste diagnoosimist.

Mobiilne arstikabinet pakub tõhusat alternatiivi äärelinnades, ääremaadel ja maapiirkondades kohalikele tervishoiuteenuste pakkujatele. Mobiilne nahakabinet võimaldab läbi viia naha kontrolli, et avastada muutused võimalikult vara. Mobiilne meestearsti kabinet võimaldab läbi viia eesnäärme kontrolli, et avastada muutused võimalikult vara.

Päästelahendused

Omame pikaajalist kogemust mobiilsete päästelahenduste projekteerimisel ja tootmisel.

3 in 1 juhtimiskonteiner sisaldab tipptehnoloogiat kõikvõimalike päästetööde juhtimiseks. Laienadatuna on konteineri pindala 36m².

Hoolduskonteiner on kergesti teisaldatav ning sisaldab kõiki vajalikke tööriistu ja masinaid erinevateks hooldus-või remonditöödeks metsas või kriisipiirkonnas.

Erilahendused

Vastavalt kliendi soovidele toodame „võtmed kätte „ lahendusi, mis hõlmab projekteerimist, tootmist ja tarnet lõppkliendile.

Remondikonteiner on sisustatud kliendi vajadustest lähtuvalt. Konteiner on kiiresti teisaldatav ja paigaldatav. MDSC Systems OÜ pool valmistatud sanitaarkonteinerid on sisustatud kliendi vajadustest lähtuvalt. Andmekeskus on konstrueeritud ja projekteeritud vastavalt TIER 2 TIA standarditele.

Moodulhooned

Meie moodulkonteineritest on võimalik ehitada tööruume, sanitaarsõlmi ja palju muud. Pakume peatöövõtu teenust, mis sisaldab platsitöid, moodulkonteinerite tootmist ja paigaldust.

Moodulikonteineri välismõõdud 6058 x 2438 x 2591 mm, konteinereid on võimalik omavahel ühendada nii otsa kui külgepidi.

Moodulkonteinerid paigaldatakse betoonist vundamendipatjadele, konteinerite omavahelised ühendused tihendatakse ilmastikukindlaks.

Kaitsevägi

Aastate jooksul oleme valmistanud militaarvaldkonna konteinerlahendusi Eesti ja Skandinaavia kaitsejõududele.

Projekteerime ja valmistame militaarsektori mobiilseid konteinerlahendusi kaitseväe spetsiifikast lähtuvalt. Aastate jooksul oleme omandanud tipptasemel teadmised, et viia läbi keerulisi projekte projekteerimisest kuni teostuseni. Meie konteinerlahendused on projekteeritud ja valmistatud vastavalt AQAP 2110 ja ISO 9001 kvaliteedistandarditele.

Osuta teenust uutes ja unikaalsetes kohtades. XXX Me disainime ja toodame liikuvaid ruumilahendusi, mis võimaldavad Sinu äril kasvada. Lahti käiv pealisehitustel on Kolm korda rohkem pinda kui tavalahendusel, võimaldades tööpinda suurusega 25 m2. Lihtne kasutada ja võimalik üles seada 15 minutiga.

Mobiilsed tõsteseadmed

Lifting wheels are placed between heavy-duty roller movement sets and aircraft loading system. The lifting wheels can be used for moving containers also on less paved and less even ground.

Support device for the intermediate storage of containers on loading height.

The container roller movement set can be used for manoeuvring containers on paved ground. The attachment of the rollers may be effected from below into the ISO-corners, the side pockets of the ISO-corners remaining free for other purposes.

Teenused

Konteinerlahendused põhinevad valmis mudelitel, mida saab vajadusel kergesti täiendada ja muuta. Meie professionaalsed projekteerijad projekteerivad vastavalt klientide vajadustele ja soovidele.

Konteinerlahenduste tootmine ja projekteerimine toimub Tallinnas Silikaltsiidi tänaval. Valmistame kõik konteinerlahendused, spetsiaalselt konteinerlahenduste tootmiseks mugandatud tehases


MDSC Systems OÜ

Kukermiidi tn 8
11216 Tallinn, Eesti
Telefon +372 650 8820
E-post mdsc@maru.ee