Turvakontrollkonteiner

Kirjeldus:

Turvakontrolli konteiner on valmistatud ilmastikukindlana. Konteinerisse on paigutatud üks metallidetektor värav (Rapsican Metor 6WP) ja üks läbivalgustusseade (RAPISCAN 618XR hp), mille ümber ja kõrval on piisavalt ruumi turvakontrolli teostamiseks. Turvakontrollile allutatud isikud läbivad turvakontrolli, sisenedes ühest uksest ning väljudes vastasseinas asuvast uksest.

Võimekus:

Konteinerit on võimalik transportida tavaliikluses. Konteineri välispind on survepesuriga pestav. Konteineril on 3 alumiiniumraamiga klaaspaketiga ust (laiustega 1600, 900 ja 900mm). Klaaspaketid on kaetud peegelduva turvakilega. Ukste kohale on lisatud valgustusega ja avatavad varikatused ning ukse ette kaldtee. Konteineri põrand, lagi ja seinad on valmistatud sandwich paneelist, mis on kergesti puhastatav. Üldvalgustus on lahendatud LED paneelvalgustitega. Konteineris on sundventilatsioon ja õhksoojuspump, mis tagavad hea sisekliima ka -25C juures.

Tehnoloogia ja varustus:

Konteineri välisuksed on varustatud ühepoolse läbipääsusüsteemiga (Rosslare AY-K25). Uksed on varustatud magnetkontaktidega. Konteineris on 2 digitaalset liikumisandurit.
Konteineri neli külge on varustatud nelja varifocal mootorzoom bullet tüüpi valvekaameraga ning sisse on paigaldatud kolm bullet tüüpi valvekaamerat. Nõrkvoolu seadmete kappi on paigaldatud salvesti (Hikvision või Dahua tooted).
Komplekti kuulub 3m alumiiniumist sidemast, läbimõõduga 50mm. Sidemast on transpordi ajaks teisaldatav.
Konteineri elektriinstallatsioon on projekteeritud ja ehitatud vastavalt kehtivatele normidele.