Aastate jooksul oleme valmistanud militaarvaldkonna konteinerlahendusi Eesti ja Skandinaavia kaitsejõududele.

Projekteerime ja valmistame militaarsektori mobiilseid konteinerlahendusi kaitseväe spetsiifikast lähtuvalt. Aastate jooksul oleme omandanud tipptasemel teadmised, et viia läbi keerulisi projekte projekteerimisest kuni teostuseni. Meie konteinerlahendused on projekteeritud ja valmistatud vastavalt AQAP 2110 ja ISO 9001 kvaliteedistandarditele.

Külgedele laiendatavad konteinerid

“Kolm ühes” või “kaks ühes” avatavad konteinerid sisaldavad tipptehnoloogiat kõikvõimalike juhtimis-või meditsiinitööde korraldamiseks. Laienadatuna on konteineri pindala kuni 35m². Kokkupandav sektsioon on toestatud selliselt, et konteinerit on võimalik avada nii veoauto kui haagise peal. Mõlemas konteineri otsas on uksed. Kahel inimesel kulub konteineri paigaldamiseks umbes 30 minutit. Konteiner on projekteeritud ja valmistatud vastavalt ISO merekonteineri standarditele ning omab CSC (Container Safety Convention) sertifikaati.

Muud konteinerid

Militaarvaldkonna eriotstarbelised konteinerlahendused on projekteeritud ja valmistatud vastavalt ISO merekonteineri standarditele ning sisustatud NATO ja EU standarditest lähtuvalt.

Meditsiinikonteinerid

Projekteerime ja toodame meditsiinikonteinereid ja välihaiglaid.

Maru DEFENCE

Providing inventice security

Creating high-mobile defence systems to enhance combat resilience.

It is a custom designed, manufactured and equipped deployable shelter system.


MDSC Systems OÜ

Kukermiidi tn 8
11216 Tallinn, Eesti
Telefon +372 650 8820
E-post mdsc@maru.ee