Mobiilne apteek (MSR)

Kirjeldus:

Golden Hour Mobiilne apteek on ise-majandav, täielikult funktsionaalne 20 minutilise paigaldamise järel. Konteineri laopind võimaldab säilitada kuni 10 m3 ravimeid, verd või mõnda muud meditsiinilist varu.

 

 

Võimekus:

Konteineris on võimalik tagada meditsiiniliste varude ladustamistingimused -50° C kuni +25° C lähtuvalt välistemperatuuri vahemikust -40° C kuni +50 ° C. Konteineris saab säilitada nõutud ladustamistingimusi kuni 24h ilma välise toiteallikata (elektriline või diisel). Säilitamistingimused on kaugjuhtimisega jälgitavad komplekti kuuluva tahvelarvuti kaudu. Konteinerile on integreeritud tõsteseade, mis võimaldab konteineri peale- ning mahalaadimise veoautolt või haagiselt ilma täiendavate kraanade või tõsteseadmeteta.

Tehnoloogia ja varustus:

Konteineri töövoog ja parameetrid on kavandatud vastavalt GDP-le ja Directive 2001/83/ EÜ artikkel 84 seonduvalt ravimite kohta inim kasutuseks. Samuti on toode valmistatud ka vastavalt standarditele ISO 668 ja ISO 1161, mis muudab konteineri transporditavaks õhu -, mere - ja maa kaudu standardse konteineri regulatsioonide alusel. Tootmisprotsess ja töövoog on sertifitseeritud ISO 9001, EN 1090-1 ja AQAP 2110 alusel.

Tutvustavad PDF failid

Medical Storage Room (PDF)