Vastavalt kliendi soovidele toodame “võtmed kätte” lahendusi, mis hõlmab projekteerimist, tootmist ja tarnet lõppkliendile.

Eesti Laskesuusatamise Liidu suusateenindusauto

Kolm-ühes XL veoauto. Alusautona kasutaud Iveco Daily raamautot. Kombinatsioon Rolling Unit XL Lahendusest ja Iveco alusvankrist moodustab ainulaadse kombinatsiooni, mis konkureerib suurte rahvusmeeskondade suusamäärde veokitega andes pea samad suure tööpinna, kuid ainult osa kuludest. Lisaks kasutades väiksemat alussõidukit hoitakse ka süsinikujälg oluliselt väiksemana kui teiste raskeveokitel baseeruvate lahendustega.

Minimaalne sisekõrgus 220cm võimaldab ka kõige pikemaid murdmaasuuski hoiustada püstises asendis. Paigutus on lisaks paindlik ja seda saab erinevate ülesannete jaoks ümber kohandada

Mereväe avariitõrje simulaatori laineimitaator

Mereväe avariitõrje simulaator ja laineimitaators võimaldab mereväel harjutada realistlikus ja ohutus keskkonnas lekete kiiret ja efektiivset parandamist.

Turvakontrollikonteiner

Turvakontrolli konteiner on valmistatud ilmastikukindlana. Konteinerisse on paigutatud üks metallidetektor värav (Rapsican Metor 6WP) ja üks läbivalgustusseade (RAPISCAN 618XR hp), mille ümber ja kõrval on piisavalt ruumi turvakontrolli teostamiseks. Turvakontrollile allutatud isikud läbivad turvakontrolli, sisenedes ühest uksest ning väljudes vastasseinas asuvast uksest.

Sanitaarkonteinerid

MDSC Systems OÜ poolt valmistatud sanitaarkonteinerid on sisustatud kliendi vajadustest lähtuvalt. Konteiner on kiiresti teisaldatav ja paigaldatav. Konteiner on ühildatav väliselektrivõrgu ja kanalisatsiooni-ja veesüsteemiga.

Andmekeskus

Andmekeskus on konstrueeritud ja projekteeritud vastavalt TIER 2 TIA standarditele.

Jahutuskonteiner

Toiduainete transpordi- ja ladustamiskonteiner
Konteiner on jagatud kaheks ruumiks, u. 12 m3 ja 6,5 m3.
Mõlema ruumi temperatuur on reguleeritav vahemikus +20…-20 °C


MDSC Systems OÜ

Kukermiidi tn 8
11216 Tallinn, Eesti
Telefon +372 650 8820
E-post mdsc@maru.ee