Traumakeskus (TRC)

Kirjeldus:

Golden Hour MMH Traumakeskus on isemajandav ja mobiilne hädaabiruum, mis pakub ulatusliku kiirabi patsientidele, kellel on väikesed või tõsisemad traumad ning termilised või ortopeedilised vigastused.

Võimekus:

TRC on varustatud kahe töökohaga kuni 8 inimesele. Tööjaamad on spetsiaalselt disainitud eluohtlike vigastuste ennetamiseks "Golden Hour" ajamudeli jooksul. Kõik TRC seadmete tasemed hõlmavad järgmist varustust: töötuled ja -lauad, anesteetika varustus, elutähtsate tunnuste seire seadmed ja varustus erakorraliste ortopeediliste ja kirurgiliste protseduuride jaoks. Seade on varustatud ka automatiseeritud ala puhastamise ja desinfitseerimis süsteemiga (AAD).

Tehnoloogia ja varustus:

Temperatuur, niiskus, õhukvaliteet, elektrienergia ja gaasi varud on kaugelt ja kohapeal jälgitavad kõige sujuvamaks ja efektiivsemaks tööks. HVAC-süsteemid on kavandatud vastavalt ICBO Uniform Mehanika eeskirjadele ja EN 880-4: 2006 standarditele ning elektrisüsteemidele IEC 60364-7701 ja IEC 60601-1 standarditele, seades seeläbi olulise kvaliteedi töökeskkonnale. Seadmel on 12-tunnine võimsusreserv ja täisvõimsusel kasutamiseks 300-minutiline gaasivarustus.

Tutvustavad PDF failid

Trauma centre (PDF)